29 Haziran 2015 Pazartesi

Dale Carnegie, Linkedin'de Top100 Sertifika Sağlayıcıları Sıralamasında Üst Sırada

Hiç yorum yok :
2014 yılında Linkedin bireylerin Profiline eklenebilen yeni bir özellik yayınladı. Yenilik ile Linkedin'de, sertifikaları olan bireylerin profillerinin görünümleri 6 kat artmaktadır. Bu yeni özelliğin sunulduğundan beri Dale Carnegie Training, Linkedin'de şimdi dünyanın en iyi 100 sertifika sağlayıcıları (top 100) sıralamasında bulunuyor.

Dale Carnegie Training Mezunları artık Linkedin'de Sertifikalarınızı ekleyebilirsiniz.

Sadece tek bir tıklamayla linkedın profilinize Dale Carnegie sertifikanızı ekleyebilirsiniz. Aşağıdaki programları gözden geçirerek mezun olduğunuz programınızı seçin.

Dale Carnegie Course AddToProfileButton
Dünyaca ünlü Dale Carnegie Course kurucumuz, Dale Carnegie tarafından geliştirilen amiral gemisi programıdır. Program en çok satan, yayınlanan 'Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı' insan ilişkileri ilkelerine dayanmaktadır. Linkedin profilinize bu seminerin sertifikasını eklemenizi tavsiye ediyoruz:
Yöneticiler için Liderlik Eğitimi AddToProfileButton
Yöneticiler için Liderlik Eğitimi, liderlerin etkili ve yetki sahibi ekip kurması için ihtiyaç duydukları araçları vermeye odaklanmış yönetim programıdır. Linkedin profilinize bu seminerin sertifikasını eklemenizi tavsiye ediyoruz:
Sunum Becerileri AddToProfileButton
Yüksek Etkili Sunumlar semineri gelişmiş sunum becerileri eğitimi üzerinde durmaktadır. İkna edici ve etkileyici bir sunum yeteneğinizi keskinleştirir. En etkili topluluk önünde konuşma eğitim programıdır. Linkedin profilinize bu seminerin sertifikasını eklemenizi tavsiye ediyoruz:
Satışta Avantaj
AddToProfileButton
Satış Avantaj satış uzmanlarının olağanüstü sonuçlar yaratmak, müşterileri ile ilişkileri geliştirmeye yönelik yardımcı programdır. Linkedin profilinize bu seminerin sertifikasını eklemenizi tavsiye ediyoruz:

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder