5 Nisan 2016 Salı

Gelişim Alanının Etkinlinliğini Belirleyen Önemli Bir Unsur - Tutum

Hiç yorum yok :

Değerli blogger Gökhan Yılmaz'ın ‪#‎DCSohbet16‬'ya ilişkin "Gelişim Alanının Etkinlinliğini Belirleyen Önemli Bir Unsur - Tutum" konulu blog yazısını buradan okuyabilirsiniz! ‪#‎iletisimsahane‬ https://goo.gl/h5j4Te

2 Nisan 2016 tarihinde #DCSohbet’16 başlığı altında  “İletişim Şahane” ana temasıyla Dale Carnegie Akademi ve Social Thinks ortaklaşa önemli bir etkinlik gerçekleştirdi. Bundan sonra her ay düzenleyecekleri ve farklı sektörlerden profesyonellerin katılımıyla gerçekleştirecekleri #DCSohbet16’ın ilk konukları biz insan kaynakları bloggerları oldu.

Öncelikle nazik davetlerinden dolayı Sayın Dr.Çağlayan Bodur, Dilek Faka, Karin Işıkçı ve Dale Carnegie Akademi ekibi ile Social Thinks‘ten Levent Pınar‘a çok teşekkür ederim. #DCSohbet16 tek kelime ile harikulade idi.Hem akademinin hemde bloggerların sinerjisi, içtenliği, bol farkındalıkla dolu etkileşim ve zirve tadında sunumlarla geçen nefis bir gündü. #DCSohbet16 organizasyonu kahvaltı ile başladı.Dale Carnegie tanıtımı, etkili iletişim için karşımızdakinin değerlerini anlamak ile devam etti.Ve akabinde liderlik ve liderlik eğitimi üzerine muhteşem bir sunum ile sona erdi.

Yazının devamı:

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder